Відгуки про компанію ВіВтекс - Текстиль
- Юрій К.
- Олена Г.
Дуже гарне обслуговування ,товар беру вже не перший раз ніяких зауважень немає ніколи. Дякую за співпрацю. Гарних Вам і ввічливих покупців.
- Вікторія С.
- Таня С.
Дякую, все сподобалось. Бажаю Процвітання
- Інна С.
- Світлана Ш.
- Лилия М.
- Покупець
- Руслана Р.
Дуже якісний товар, уже вдруге замовляю.
- Світлана Ч.
